Legendy 3

V sobotu 9. června 2012 vypukne v amfiteátru Na Skalkách v Novém Jičíně již 3. ročník hudební akce s názvem Legendy 3. Po předchozích dvou veleúspěšných ročnících zde letos zavítají další z legend česko-slovenské hudební scény. Tentokrát to bude slovenská hvězda Peter Nagy se svou hudební skupinou Indigo. Další hvězdou večera je česká hudební kapela, legenda československého hard rocku a heavy metalu, skupina Citron. Fanoušci mají jednu z posledních možností zakoupit si vstupenku, prostřednictvím předprodeje, za v tuzemsku více než přijatelnou cenu pouhých 249 Kč.

Dne 9. června 2012 otevře své brány již 3. ročník divácky úspěšné a na Novojičínsku ojedinělé akce s názvem Legendy 3. V tomto roce se návštěvníci mohou těšit na další z hudebních legend.

Slovesnkou hudební scénu letos přijede reprezentovat jeden z nejúspěšnějších slovenských zpěváků Peter Nagy. S kapelou Indigo má od roku 1984 na svém kontě již 17 nahraných alb, první místo v anketě Zlatý slavík v roce 1985.

Další hvězdou večera je česká hudební skupina, legenda československého hard rocku a heavy metalu, skupina Citron. Skupina se v rámci této akce, věnované hudebním legendám, divákům představí již podruhé,když zde vystupovala již v premiérovém ročníku po boku skupiny Turbo.

Novojičínskou hudební scénu doplní místní skupina Věšák, která už je, podle pořadatelky akce Ivany Tomanové, v Novém Jičíně také legendou.

Loni byla jednou z doprovodných akcí ohnivá show. Letos to bude módní přehlídka oblečení Harley Davidson, přibližuje Ivana Tomanová a zároveň dodává: “Není vyloučeno, že tam nějaká kovová krasavice bude stát. Pak tam budou ještě další zajímavé věci, ale nechci dělat propagaci cigaretám a alkoholu. To se lidi dozvědí z plakátů.”