Aktuální akce

Čiperkové – písničky pro děti – 22.4. a 12.5.2018

Všichni víte, že miluji rockovou muziku 😍 ale taky miluji ty malé prcky, co kolem sebe mám, takže chystám Čiperky 😉 písničky pro děti.
Doufám a pevně věřím, že budete mít radost, jako já… a hlavně budou mít radost děti. Více informací najdete  na www.ciperkove.cz.

Open Air divadlo – O lásce – 1.6.2018

letní, lehce brutální komedie, „O lásce“ (Phillippe Claudel).
Divadlo Studio DVA – divadlo pro vaše výjimečné večery – www.studiodva.cz

Nyx agency přiveze první červnový den opravdové hvězdy hereckého nebe. Karel Roden a Jana Krausová pod otevřeným nebem. Bude to zážitek na který jen tak nezapomeneme. Předprodej vstupenek ZDE.

 

Legendy 9 – 2.6.2018 – LIMETAL – INFLAGRANTI & J.VOJTEK

Nedávno jsem psala, že Legendy 9 budou. Dnes je ten den, kdy vychází této kapele nový klip a já vám ho sem dávám  Tímto přiznávám barvu, že headlinerem večera je opravdu kapela Limetal. Dalším hostem, je netradiční spojení klasických hudebních nástrojů a rocku. Moderní dívčí elektrické smyčcové trio Inflagranti vystoupí společně s legendou české rockové scény a frontmanem teplické kapely KABÁT, Josefem Vojtkem v unikátní show se světelnými efekty. Jako předkapela vystoupí, místní mladá rocková formace, velmi nadějných muzikantů s názvem Nevím.

Předprodej vstupenek ZDE.

LIMETAL

INFLAGRANTI & JOSEF VOJTEK

NEVÍM