mé já

Umělecká agentura NYX agency byla založena již v roce 2010. Počátkem všeho byla velmi úspěšná akce Legendy s kapelami Turbo a Citron – láskami mých mladých let, od kterých začala klíčit touha posunout se z role fanynky k vlastní organizaci veřejných kulturních akcí. Od prvního ročníku se do dnešních dnů na dalších ročnících vystřídalo mnoho zvučných jmen a naše akce, jak hudební, tak divadelní, se staly nedílnou součástí kulturního života na severní Moravě.

Krom výše zmíněného je NYX agency připravena zajistit kulturní akci (koncert, firemní večírek, svatbu apod.) na klíč, tedy přesně dle Vašich představ a přání, a se vším potřebným od A – Z.

Tím, že jsem si začala plnit své sny, které se tímto zhmotnili, jsem přivedla do Nového Jičína spousty umělců. Doufám, že jsem tím udělala radost, všem fanouškům a věřím, že tuto radost, budu rozdávat i v budoucnu.

Na našich akcích, za tu dobu vznikla i spousta vzájemných přátelství. Jsem moc ráda, že naše koncerty a divadelní vystoupení, jsou tím impulsem proto, aby si lidé zase našli cestu k osobnímu setkání s přáteli, i v této uspěchané době.

Na setkání s Vámi se těší, Ivana Tomanová, majitelka.

Napsali o nás

Tanja

Dnes není doba na to dělat věci polovičatě a Iva patří mezi pořadatele, kteří dělají maximum možného pro spokojenost všech zúčastněných. Počínaje skvělou propagaci, následně starosti o účinkující i návštěvníky koncertu a konče např. rautem pro účinkující. Na Skalkách v létě 2015, jsem byla s Ivou i jejím týmem velmi spokojena a děkuji za výbornou atmosféru i skvěly koncert. Tanja.

Argema

Za kapelu Argema musím říct, že na Skalkách se nám skvěle hrálo a vždycky, když se tam chystáme, tak se moc těšíme. Skvělé publikum a hlavně úžasní pořadatelé s výborným zázemím, nám připravili pokaždé hodně příjemný zážitek. Rádi se tam vracíme i díky Ivance Tomanové, která neponechává nic náhodě a která vždycky akci dotáhne do nejmenších detailů. Za to jí patří velké díky. Pepa Pavka Argema.

Turbo

Muzikanti vždycky ocení, když všechno funguje jak má a ještě je o ně ze strany pořadatele dobře postaráno. Mezi takové, kteří nás vždycky vyloženě rozmazlovali rozhodně patří i paní Ivana Tomanová, která se svým týmem pořádala náš poslední koncert na Skalkách. Díky, hrálo se nám tam príma, tak ať se NYX agency daří! 🙂 Martin Laul – Turbo.

Petr Kolář

Ahoj, rádi vzpomínáme na Nový Jičín a jeho legendární ,,Legendy,, všichni, bylo to supééér …perfektní zvuk , servis , pořadatelská služba a kdykoliv rádi přijedeme znova. Petr Kolář.

František Nedvěd

Legendy? V Novým Jičíně? Už vím fajn hraní, pěkný areál, fajn posluchači a ještě lepší pořadatelka…

Honza Toužimský – Arakain

Myslím, že nebudu ani trošku přehánět, když řeknu, že na akcích co pořádá Ivanka se všichni mají jak na zámku. Vždy o nás bylo skvěle postaráno. Ivanka to dělá srdcem a to je znát už při příchodu do areálu nebo šaten. Máme ji moc rádi a vždycky se budeme těšit na akce s ní.

Aktuality