Seznam akcí

Vstupenky

Budeme Vás informovat o připravovaných akcích...

KATAPULT se svou NOSTALGIA TOUR!

Neuvěřitelný reprezentační program provede posluchače celou dlouhou kariérou skupiny /est.1975/ od nostalgických vzpomínek na mládí (a nejen fanoušků) až do žhavé současnosti.

Během jediného večera a samotného koncertu tak prostřednictvím stále živých písniček prožije
auditorium a kapela také díky emocionálnímu náboji spolu celý život

 

OPEN AIR DIVADLO - 8 EUR NA HODINU

Open Air divadlo opět na Skalkách v Novém Jičíně dne 30.8.2020 od 19hod. Máme pouze omezené množství vstupenek!

Zběsilá komedie o sobectví i štědrosti. Jacques a Laurence, bohatý buržoazní pár středního věku, zaměstnává na černo podivnou paní na úklid. Rosa je hotová nešťastnice: nejenže se nechá vykořisťovat svými „zaměstnavateli“ a stará se o svého přítele, který se od ní nechá živit, ale každý den se jí přihodí nějaký malér. Jednou ztratí telefon, podruhé si zablokuje krk, třetí den krvácí z nosu. Řízením osudu se ta smůla přenese na Jacqua s Laurence, kteří se rozhodnou udělat cokoli, aby Rosu a především sebe zachránili od podivného prokletí. Navíc Rosa je ve skutečnosti muž – transvestita…

Hrají: Martin Zounar, Martina Randová, Martin Kraus, Antonín Procházka / Zbyšek Pantůček

Vstupenky na naše akce zakoupíte v síti Ticket Art a v jejich partnerské síti ve spoustě měst v České republice. Lístky si můžete také objednat na webu společnosti Ticket Art a nechat si je zaslat na adresu, kam budete potřebovat, nebo rovnou vytisknout doma na tiskárně, jako E-Ticket. Lístky na naše akce, jsou také vhodným dárkem svým přátelům k různým příležitostem.