Zastupujeme umělce

Lollipopz – exkluzivní zastoupení

O Lollipopz jste již určitě slyšeli. Velmi rychle se stávají novým dětským fenoménem. Mají úžasnou koncertní show, vlastní pořad, také časopisy a oslovují opravdu širokou fanouškovskou základnu. Kdekoliv Lollipopz vystoupí mají úspěch a rodiny s dětmi za nimi cestují z celé republiky.

 

Nabízíme Vám Lollipopz pro vaše akce, případně akce Vašich klientů, pro kulturní domy, slavnosti, jarmarky, dětské dny, také je možno ještě objednat jeden z koncertů Bambule Tour. Lollipopz obohatí jakýkoliv Váš program. Podrobnosti najdete na webu: www.lollipopz.cz. Pro objednávky nás kontaktujte emailem nebo telefonicky.

Objednávejte na těchto kontaktech:
booking : tel. +420 603 975 194
email: lollipopz@nyxagency.cz

Kája dětem – exkluzivní zastoupení

Projekt je určen pro naše nejmenší – děti 0-7 let a samozřejmě jejich rodiče. Jedná se o nejnovější projekt na současném trhu, kdy vzpomínáme na obdobné projekty ve stylu Dáda, Míša atd. Projekt je hudební, taneční, interaktivní a výchovný, kdy do repertoáru jsou zařazovány i české staré lidové písničky a starší zhudebněné říkanky.

 

Publikum s Kájou zpívá, tančí, hraje si a soutěží. Kája roztančí, rozezpívá publikum. Některé děti se také zapojí do dění na pódiu a spoluúčinkují s Kájou. Pro objednávky nás kontaktujte emailem nebo telefonicky.

Objednávejte na těchto kontaktech:
booking : tel. +420 603 975 194
email: lollipopz@nyxagency.cz